Haberler

Ömer Halisdemir Satranc turnuvasinda 4/E sinifi öğrencilerimiz takin olarak İlce 2.si oldu.

İlçe Millî Egitim mudurlugumuzun duzenledigi ilkokullar arasi Şehit Ömer Halisdemir satranc turnuvasinda 4/E sinifi öğrencilerimiz takım olarak İlce 2.si oldu.Bireysel de 4-E sinifi öğrencimiz Alihan Yesilyol İlce birincisi olmustur.Basarilarindan dolayi ogrencilerimiz ve ogretmenimiz Ümüt Kaya kutlariz.

Devamı

Okulumuzda Kitap Fuarımız Açıldı

"Kitaplar, uygarlığa yol gösteren ışıklardır. " Okulumuzda kitap fuarı açıldı , fuarımız öğrencilerimize 2,3,4,5-05-2017 tarihlerinde açık olacaktır .Kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla okulumuzda gerçekleştirdiğimiz Kitap Kumbaram Projesi ile çocuklarımız bir çok kitaba kavuştu.

Devamı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

          23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı büyük coşku ve neşeyle kutladık. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve idarecilerimize ve de yoğun ilgileri için tüm öğrenci velilerimize teşekkür ederiz.  

Devamı

Yazar Hakan GÜZELDERE Öğrencilerimizle Buluştu

Kadıköy İlhami Ertem Ortaokulu Türkçe Öğretmeni /Şair /Yazar Hakan Güzeldere ve öğrencileri Okulumuzu ziyaret edip bizlere 7 koli hikaye kitabı getirdiler Yapılan güzel söyleşi 2. ,3. ve 4. Sınıf öğrencilerimiz için oldukça keyifli geçti katılan her öğrencimize bir hikaye kitabı hediye edildi Öğretmenlerimiz Hatice Ayık Dilek Yılmaz ve Leyla Yazıcı´ya teşekkür ederiz

Devamı

Kutlu Doğum Haftası Okulumuzda Kutlandı

   Senin ellerini yıkamak arzusuyla ölürsem toprağımdan testi yapın da onunla yare su dökün diyenlerin duygusuyla seni anmak senin ümmet olmak... Kutlu Doğum haftası etkinliklerimizinden kareler..

Devamı

Veli-Öğretmen Görüşmeleri ilgili Ortak Çalışmamız Başladı

Okulumuz 3/A Sınıf Öğretmeni Hatice Ayık ve Velileri her hafta cuma günü okul sonrasında buluşuyor ve öğrenciler için Öğretmen -Veli iletişimini kurarak çalışmalar yapıyor Etkili iletişim, verimli ders çalışma konularının işlenmesinin ardından 3. Haftada her anne çocuğu için güzel bir pano hazırladı Öğretmenimizi ve annelerimizi tebrik ediyor çalışmalarının başarılarını diliyoruz

Devamı

Okulumuzda Minik Sanatçılar Etkinliği Başladı

Okulumuz rehber öğretmeni Damla Ozan 3-D sınıfı öğrencileri ile "Minik Sanatçılar" etkinliğine başladı. Sanat eğitimi çocuğun yaratıcılığını geliştiren, çocuğa kendini ifade etme ve çevresini tanıma olanağı veren etkili bir eğitim aracıdır.Öğrencilerin bu çalışma ile sanat ve kültür alanında bilinçlenmesi aynı zamanda kendine güvenen, daha yaratıcı, üretici öğrenciler yetiştirilmesi hedeflenmektedir.

Devamı

Polis Haftası Nedeniyle İlçe Emniyetinin Okulumuz Ziyaret Etti

10 Nisan Polis Haftası nedeniyle ögrencilerimizi Sultangazi ilce emniyet müdürlüğünde görev yapan polis memurlarimizla bulusturduk.Vatani ve milleti ugruna canlarini dahi vermekten sakinmayan tum emniyet mensuplarinin polis haftasi kutlu olsun.

Devamı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Demir Okulumuzu Ziyaret Etti

İlce Müdürümuz İbrahim DEMiR sınıf öğretmenimiz Haluk GÖK´ü sınıfında ziyaret etti. Ögrencilerimizle sohbet etti öğrencilerimiz Haluk GÖK hocamizin 15 Temmuz Şehitlerimiz için bestelediği marşı ilçe müdürümüze söylediler.İlçe müdürümüz öğrencilerimize satranç dağıttı.ilce Milli eğitim müdürümüze okulumuz ve öğrencilerimiz adına teşekkür ediyoruz.

Devamı

Fevzi Kutlu Kalkancı İlkokulu CNR Kitap Fuarında

Okulumuz öğrencileri gezdim gördüm öğrendim projesi kapsamında cnr kitap fuarını ziyaret etti 

Devamı