Haberler

Okulumuz Öğrencilerinin Güvenliği için Kapı Sabitleme Sistemi yapılmıştır.

        Okul sınıf kapıları öğrenciler tarafından yoğun olarak kullanıldığı için okullarımızda  Kapı Çarpması, Kapıya Parmak Sıkışması, Kapı Düşmesi gibi nedenlere bağlı olarak ciddi kazalar ve yaralanmalar meydana gelmektedir. Bu yaralanmaların bir çoğu çok ciddi boyuttadır. Okulumuzun kapıları iş güvenliği kapsamında kendi öğretmenimizin tasarımı olan kapı sabitleme sistemi bütün kapılara uygulanmaya başlandı,Okulumuzun tüm sınıf kapılarına takılan kapı sabitleme sistemi ile sınıf kapılarının neden olduğu yaralanma ve benzeri durumları önleyerek öğrencilerimizin daha güvenli ortamlarda eğitim görmelerini sağladık.

Devamı

24 Kasım Öğretmenler Günü Okulumuzda Kutlandı

      Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutlarız , Öğretmenler günü programı için Hüseyin GÜMÜŞKAYA ´ya , Mine Özgenç ve Sebahattin Özgenç´e(her zaman desteklerinden dolayı ) ,Battalbey Çiğköfte´ye , Okul Aile birliği üyelerimize , tüm sınıf temsilcilerimize( annelerine ) teşekkür ederiz .

Devamı

Okulumuzda Çevre ve Geri Dönüşüm konulu seminer düzenlendi.

    Okulumuzda Ender ÖZTÜRK tarafından 23 Kasım 2015 Pazartesi günü 08.30-11.30 saatleri arasıda Çevre ve Geri Dönüşüm konulu seminer düzenlendi

Devamı

Güvenli İnternet Kullanımı Semineri

     Okulumuz rehber ogretmeni Damla OZAN tarafindan 17-18/11/2015 Carsamba,Perşembe Gunleri saat : 11.00 de Konferans Salonunda Guvenli Internet Kullanimi semineri verilecektir

Devamı

Kendimi Aşıyorum Projesi

Önemli olan birinciye göre nerede olduğumuz değil, düne göre nerede bulunduğumuzdur :)

Devamı

10 Kasım Anma Törenleri

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu, büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılarak ebedi âleme intikal edişinin 77. yılında, onu bir kez daha büyük bir saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.Programda emeği geçen Öğretmenlerimiz Yavuz ÇAKICI , Kadir KARAMAN, Dilek YILMAZ ve Hüseyin SÖZEN´e teşekkür ediyoruz ..

Devamı

Lösemili Çocuklar Haftası

       2-8 Kasım 2015 Tarihleri Arasında Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında okulumuz Rehber Öğretmeni Damla OZAN ve 3-F sınıfı öğretmenimiz Gözde ERDOĞAN’nın katkılarıyla öğrencilere maske dağıtılarak neden maske taktığımız sorusu öğrencilerimize soruldu. Daha sonra lösemili çocukların çok hassas bir vücut dirençlerinin olduğu bu yüzden çabuk hastalandıkları kullandıkları ilaçlardan dolayı hastalıkları çabuk atlatamadıkları anlatıldı. Öğrencilere sağlığımızın önemi vurgulandı maske dağıtılarak öğrencilerin empati sağlamaları amaçlandı. Okulumuz Rehberlik panosu okulumuz öğretmeni Hasan UZUNOSMANOĞLU tarafından etkinliklerle süslendi.

Devamı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun

      Cumhuriyet, bizi ayrılmaz bir bütün olarak bir arada tutan ve toplumsal bütünlüğümüzü, dayanışmamızı perçinleyen bir hazinedir. Ülkesine, milletine ve geleceğine inanan milletimizin; eşitlik, özgürlük ve çağdaş demokrasi temelleri üzerine kurulmuş ve inşası milletimizin iradesi olan eserimizdir.Cumhuriyet bayramı kutlu olsun.Okulumuzda yapılan törenden kareler

Devamı

Okul Aile Birliği Yıllık Olağan Genel Kurulu Yapıldı

        Okul Aile birliğimizin Genel Kurulunu yaptık . Okul Aile birliğimizin Yönetim Kuruluna : Makbule BALCIOĞLU ( Başkan ) , Ayfer ÖZÜBEK ( Başkan Yardımcısı ) , Aysel OBUROĞLU ( Muhasip ) , Fatma DEMİR ( Sekreter ) , Hülya AKTAŞ ( üye ) olarak tekrar seçilmiştir . Kendilerine geçen yıl göstermiş olduğu özverili çalışmadan dolayı teşekkür eder , bu yıl birlikte daha güzel çalışmalara imza atacağımız ümidiyle hayırlı uğurlu olsun diliyoruz . Ayrıca Denetim Kurulu üyelerinden 4 -L Öğretmenimiz Dilek Yıldırım Yılmaz ´a ( her koşulda bizimle olduğu ve özverili çalışması için ) , Sercan Kurt ´a , Satı KOÇER ´e , Ayşe Hanım Kızıltaş ´a çok teşekkür ederiz ..

Devamı

Okulumuz Meclis Başkanını Seçti

     Okulumuzda yapılan okul temsilcisi seçimleri için 5 kişi aday olmuştur. 2, 3 ve 4. sınıfların sınıf temsilcilerinin oy kullandığı seçimi 8 oyla 4/B sınıfı temsilcisi Ahmet Ali TİRYAKİ kazanmıştır. Okul temsilcisi seçimlerinde görev alan öğretmenlerimiz Hacer Kahraman ve Hasan Uzunosmanoğlu´na Teşekkür ederiz ..

Devamı