Haberler - Fevzi Kutlu Kalkancı İlkokulu

Haberler

2-B Sınıfımızın Huzurevi Ziyareti

Bugün huzurevi sakinlerini ziyaret eden Abdullah Sami Çiçekdağıöğretmenimizi ve öğrencilerini bu anlamlı gezileri için tebrik ediyoruz 👏🏻👏🏻👏🏻

Devamı

18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. yıl dönümünü Kutladık

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Programı gerçekleştirildi. Emeği geçen öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

12 Mart İstiklal Marşımızın Kabulü

2 Mart İstiklal Marşımızın Kabül Töreninden kareler 🇹🇷🇹🇷

Devamı

2-B Sınıfımızın Sokak Hayvanlarını Koruma Projesi

2/B sınıfı ürettikleri ve hayata geçirdikleri projelerle; 1) Sokak hayvanlarını doyuruyor2) Atık şişelerin geri dönüşümünü sağlıyor3) Artan yiyeceklerin çöpe atılmasına engel olup, israfı önlüyor. Öğretmenimiz Abdullah Sami Çiçekdağı ´nı ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.

Devamı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı

Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürüklenmeye değil omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın... Fevzi Kutlu Kalkancı ailesi olarak öğretmenlerimiz de kırk yıl hatırımız kalsın dedik. Sizler en değerlimizsiniz, kıymetinizin bilindiği daha güzel günlere hep birlikte ulaşmak dileğiyle. Bütün bayan velilerimizin ve öğretmenlerimizin Kadınlar Günü kutlu olsun💐💐

Devamı

2-A Sınıfının Akvrayum Gezisi

2-M sınıfı öğrencilerimiz ve öğretmenleri Onur Güven Kuzucu Akvaryum ve Havacılık Müzesi’ni gezdiler. Hem eğlendiler hem öğrendiler.

Devamı

3-B Sınıfımızın İyilik Defteri Etkinliği

3/B sınıfı öğrencileri küçücük defterlerine büyük büyük güzellikler sığdırmaya devam ediyor. Sosyal projeleri için Duygu Çetinkaya öğretmenimizi ve öğrencilerini tebrik ediyoruz.

Devamı

Anasınıfı Öğrencilerimiz Meslekleri Öğreniyor

Çocuklarımız meslekleri tanımaya anasınıfından başladı. Nejla öğretmenimizin ve sınıfının misafiri İstanbul Barosundan Av. Kevser Büşra YAVAŞ. Çoçuklarımız adına kendisine teşekkürlerimizi de iletiyoruz.

Devamı

Anasınıfımız B Şubesinin Gameport Gezisinden Kareler

Anasınıfımız B şubesinin gezdim gördüm eğlendim projesi kapsmında gameport gezisinden kareler

Devamı

İlçe Kaymakamımız Sayın Uğur KALKAR ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim DEMİR okulumuzu ziyaret etti

İlçe Kaymakamımız Sayın Uğur KALKAR ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim DEMİR 2.dönemin ilk gününde okulumuzu ziyaret etti. Sınıf ziyaretlerinde öğrencilerimiz ile sohbet edip öğretmenlerimize kolaylıklar dilediler.İlçe Kaymakamımıza ve okulumuza desteğini hiç bir zaman esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ederiz. Kapılarının her zaman bizlere açık olması bizler için gurur verici.  

Devamı