Haberler - Fevzi Kutlu Kalkancı İlkokulu

Haberler

İlçe Kaymakamımız Sayın Uğur KALKAR ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim DEMİR okulumuzu ziyaret etti

İlçe Kaymakamımız Sayın Uğur KALKAR ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim DEMİR 2.dönemin ilk gününde okulumuzu ziyaret etti. Sınıf ziyaretlerinde öğrencilerimiz ile sohbet edip öğretmenlerimize kolaylıklar dilediler.İlçe Kaymakamımıza ve okulumuza desteğini hiç bir zaman esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ederiz. Kapılarının her zaman bizlere açık olması bizler için gurur verici.  

Devamı

Okulumuz 2017/2018 Eğitim Öğretim yılı İkinci Dönemine Hazır

Okulumuz ikinci yarıyıla yenilen dış cephesi ve sınıf dolapları,masaları,ana sınıfı oyun parkı koridor boyası yapıldı.Fevzi Kutlu kalkancı İlkokulu yeni konseptle eğitim öğretimin ikinci yarısına hazırlanmıştır. Çocuklarımıza bu ortamı sağlayan okul Müdürü Mutlu Aytaç, Müdür yardımcıları Hacı KAYMAZ, Sercan Kurt, Nurullah Aykut Akar,Esra Mutlu, Erdoğan Mutlu ya ve emeği geçen herkese Sultangazililer olarak teşekkür ederiz...

Devamı

2017/2018 Eğitim Öğretim Yılı Karne Töreninden Kareler

Fevzi Kutlu Klakancı İlkokulu 2017/2018 Eğitim Öğretim Yılı Karne Töreninden Kareler

Devamı

Karne Törenimizin Saatleri

Değerli velilerimiz karne dağıtımı saati, sabahcı öğrencilerimiz için saat 09:00 da öğlenci öğrencilerimiz için de saat 11:00 da olacaktır.

Devamı

Okulumuzun Dış Cephesine Yeni Bir Stil Veriyoruz

Herşey Ülkemiz için, ülkemizin gençliği için, geleceğimiz için, mahallemizin güzel okulu için. Okulumuz idaresi ,öğretmeni ,personeli , velisi ve öğrencisi ile birlikte el ele gayret ederek okulumuzun dışını bu şekilde değiştirmeye, çocuklarımız eğitim yuvasını en güzel şekilde boyamaya hazırız. 15 tatilde nasipse fotoğraftaki gibi yeni yüzü ile sizlere hazırlamak için her türlü çabayı sarfettik. Sadece zamanın dolmasını bekliyoruz.

Devamı

3-K Sınıfımızın Sağlıklı Yaşama Recetesi

İstiyorsak sağlıklı yaşam meyve yemeliyiz her zaman. 3/K Sınıfı Vitamin zamanı. Songül KILIÇ öğretmenimize teşekkür ederiz.

Devamı

Anasınıflarımız A Şubesinin Faliyetinden Kareler

Dostoyevski “Çocuklarla insanın ruhu tedavi olur. İçten gülen bir çocuk insanın ömrünü uzatır.” der. Dünyamız mutlu, huzurlu çocuklarla daha da güzelleşecektir. Öğrencilerimize kendilerini rahat hissedebilecekleri, gelişebilecekleri, öğrenirken eğlenebilecekleri ve en önemlisi çocukluklarını en doğal haliyle yaşayabilecekleri sınıf ortamları hazırlamak bizlerin en önemli görevidir. Anasınıfı A şubemizin etkinlikleri. Öğretmenimiz Fadime Balıbey ´e bu güzel ortamı hazırladığı için teşekkür ederiz.

Devamı

3-B Sınıfımızın Kudüs Müslümanlarındır Programı

Kudüs müslümanlarındir adlı programımız ve Ömer halis demiri anma programimiz.3/B sinifi olarak bizim için önemli olan değerlere sahip çıkıyoruz ve sevgimizi saygımızı bu programla göstermek istedik.

Devamı

3-K sinifimizın Tebrik Kartı Etkinliği

3-K sınifimiz PTT ´ ye giderek , öğrencilerimiz birbirlerine tebrik kartı yolladılar. Songül öğretmenimize teşekkür ederiz.

Devamı

4-K Sınıfımızın Kitap Okuma Panosu Etkinliği

4-K Sınıfımızın Kitap Okuma Pnosu Etkinliği

Devamı