Haberler

Karne Törenimizden Kareler

          Sayın Kaymakamımız Ali USLANMAZ , Sultangazi Belediye Başkan´ımız Cahit ALTUNAY , Ak parti Sultangazi İlçe Başkan´ımız Suzan Dağlar CİVAN ,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim DEMİR ve Şube Müdürümüz Galip USLU , İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı Müdürümüz Aras YALMAK okulumuza gelerek , sınıflarımızı ziyaret etti , öğrencilerimizin karne heyecanını paylaştı.Kendilerine çok tesekkur ederiz...

Devamı

2015-2016 Eğitim - Öğretim Yılı 1. Dönem Karne Töreni

         Okulumuzun Karne töreni 22.01.2016 Cuma günü sabahçı öğrenciler saat 8´de okulda olacaktır.Sabahçı öğrenciler saat 10:00 da karnesini alacaktır ; Öğlenci öğrenciler normal saatinde gelip ,saat 14:00´d karnelerini alacaktır.

Devamı

Okulumuzda "Misafirim Öğretmenim" projesi başlamıştır.

         Projenin temel amacı veli ziyaretleri ile okulumuz öğrencilerin aileleri ile işbirliğini güçlendirerek okul-aile arasındaki eğitsel birlikteliği sağlamaktır. --Öğrencilerin akademik başarılarını arttırmanın yanı sıra onları toplum değerlerine saygılı, ahlaklı ve sorumluluk duygusu gelişmiş bireyler olarak yetiştirmektir.--Okul veli ilişkilerini geliştirerek başarıyı olumsuz etkileyecek faktörleri yerinde tespit ederek gerekli önlemleri almaktır.--Velilerin okula bakış açısını olumlu yönde geliştirmek.--Öğrencilerin okula olan ilgilerini arttırmak. 

Devamı

Kendimi Aşıyorum Projesi Kupaları Verildi

           Kendimi Aşıyorum Projesi Sonuçları (temizlik,kitap okuma,sağlıklı beslenme dallarında) 1 Sınıflar 1-K Sınıfı Songül KILIÇ´a ,2 Sınıflar 2-A Hatice AYIK´a , 3 Sınıflarda 3-C Senar DAĞLI´ya ,4 Sınıflarda 4-L Dilek YILDIRIM YILMAZ´a ve sınıflarına kupaları verildi.

Devamı

Karete Do İstanbul İkincisi Olduk

      Karate Dalında İstanbul 2. Olan Öğrencimiz Batuhan Dede´yi ve onu destekleyen Sınıf Öğretmeni Hacer Yıldırım´ı tebrik ediyoruz ,başarılarının devamını bekliyoruz .

Devamı

Koruyucu Ağız ve Diş Sağlığı Semineri

   Koruyucu Ağız ve Diş Sağlığı konusunda florürlü vernik diş fırçalama ve farkındalık eğitimi okulumuz öğrencilerine verildi

Devamı

İstanbul Sultangazi´den Diyarbakıra´a Dost Kervanı Yardım Kampanyası

          Sultangazi Kaymakamığının öncülüğünde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün katkılarıyla İstanbul Sultangazi´den Diyarbakıra´a Dost Kervanı Yardım Kampanyası başlatılmış olup İlçemiz genelinde Müftülüğümüz Battaniye 2 tır katkıda bulunmuş olup okullarımızda gıda yardımında bulunacaktır.Okulumuz payına düşen gıda HELVA olarak belirlenmiştir her öğrenci bir adet helva getirecektir.Toplanan yardımlar 15/01/2016 tarihinde tırlarla Diyarbakır´a gönderilecektir.

Devamı

Kedi Evi Projesi

   2/A Sınıfı öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında soğuk havalarda sokak hayvanlarının barınması için ´Kedi Evi Projesi´ hayata geçirildi.İsmetpaşa Mahallesinin değişik yerlerine öğrencilerimizin hazırladığı kedi evleri konuldu.Kediler artık daha güvenli bir ortamda barınmaları sağlandı.2/A Sınıfı Öğretmenimiz Hatice AYIK ve öğrencilerimizi duyarlılıklarından dolayı kutlarız.

Devamı

Trafik Güvenlik Kuralları Semineri

        İBB Trafik Müdürlüğünden görevli trafik öğretmenleri Serkan BATUR, Vahdet ÇELİK ve İstanbul Emniyet Trafik Denetlemeden polis memuru Aytekin ÇOLAK; öğrencilerde trafik bilgi ve becerilerinin artirilmasi, trafik kurallarına uymanın davranış haline getirilmesine yönelik eğitimlerde bulundular. Kendilerine teşekkür eder , kazasız günler dileriz.

Devamı

Mimar Sinan Kent Orman Gezisi

   Sultangazi Belediyesinin Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında Çocuklara hayvan sevgisini aşılamak amacı ile Mimar Sinan Kent Ormanı´nda at terapisi ..

Devamı