Haberler

Sultangazi İlkokullar Arası Futbol Turnuvası Şampiyonu Takımımız Oldu

     İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilkokullarası Futbol turnuvası final maçında okulumuz Cumhuriyet ilkokulunu 3-0 yenerek turnuva 1.si olmuştur.Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz  ve öğretmenleri Hüseyin Gümüşkaya kutlarız  

Devamı

ASKERİMİZİN YANINDAYIZ

    3-C sınıfı öğretmenimiz Senar DAĞLI öncülüğünde  Şırnak ´ta vatani görevini yapan Mehmetçiklerimize ulaştırılacak hediyeler hazırladı.Bu projenin gerçekleşmesinde desteklerinden dolayı Sayın Okul Müdürümüz Mutlu AYTAÇ´a müdür yardımcımız Gökhan AYDOĞAN´a 1-D sınıf öğretmeni Çağla Fidan´a 1-E sınıf öğretmeni Ebru Polat´a 1-G sınıf öğretmeni Damla Türkyılmaz´a 1-F sınıf öğretmeni Başak Sözdinler´e 1-B sınıf öğretmeni Duygu Çetinkaya´ya 1-L sınıf öğretmeni Melek Tiryaki´ye ve 2-H sınıfı öğretmeni Burak Dağlı´ya 3-C Sınıfı veli ve öğtencilerine teşekkür ederiz.

Devamı

Kitap Fuarımız Açıldı

     TUTUMLU OLMA ve KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞI kavramlarının eğlenceli bir etkinlik aracılığıyla çocuklara benimsetilmesini hedefleyen bir sosyal sorumluluk projesi başlattık. Kitap Kumbaram Kitap Fuarı 17 Mayıs 2016 tarihinde saat 9:00´da lçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Galip USLU´nun katılımıyla açıldı.

Devamı

Okulumuzda Kitap Fuarımız Açılacak

   "Kitaplar, uygarlığa yol gösteren ışıklardır. " Okulumuz kitap fuarına hazır , fuarımız öğrencilerimize yarın 17.05.2016 tarihinde saat 9:00 da açılacaktır .

Devamı

Anasınıflarımızın Anneler Günü Etkinliklerinden Kareler

Anasınıflarımızın anneler günü programı(Öğretmenlerimizin emeğine ve yüreğine sağlık 

Devamı

3-C Sınıfımızın Pet Şişe Etkinliği

   YİNE YEŞİLLENDİ 3-C(Hem Pet şişeleri değerlendirdik hem de güzel vakit geçirdik).Okulumuz 3-C Sınıfının pet şişelerden yapılan etkinlikten kareler

Devamı

2-A Sınıfının Sapanca Dorat Çiftliği Gezisi

   Gezdim gördüm öğrendim projesi kapsamında okulumuz 2-A Sınıfının Sapanca Dorat Çiftliği Gezisinden kareler

Devamı

Okulumuz Futbol Turnuvası Başladı

    Okulumuzda futbol turnuvası başladı.Sınıflar arasında hazırlanan müsabaka sonucu 1.kupa madalya,forma hediye edilecektir.Öğrencilerimize ve de öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Devamı

Satranç Turnuvamız Başladı

Okulumuzun geleneksel satranç turnuvası başladı

Devamı

ASKERİMİZİN YANINDAYIZ

       Şırnak 23. Tümen Komutanlığına Bağlı Sınır Karakolunda Vatani Görevini Yapan Çatışmaya Giren Mehmetçiklerimize Yanlarında Olduğumuzu Hissettirmek İçin 3/C Sınıfı Veli ve Öğrencileri Olarak Bir Kampanya Başlattık.kampanya kapsamında öğrencilerimizin Mehmetçiğimize yazdığı mektuplar ve çeşitli ihtiyaç eşyaları yollanacaktır.Katkılarınızı bekliyoruz.

Devamı